Forum IT

Forum IT



Поиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 23.06.2026 - 23:53:30
Страницы:  1  

Монтаж кондиціонера в приватному будинку

АвторСообщение

Ириска

Помощник


Статистика:
Сообщений: 8
Регистрация: 22.03.2007

Питання до тих, хто встановлював кондиціонер у приватному будинку: чи є якісь особливості монтажу порівняно з квартирою? Будинок двоповерховий, перекриття дерев'яні, хочу поставити кондиціонер на другий поверх.


----------------------------
My love will never die...
Сообщение # 1 15.06.26 - 08:05:39
RE: Монтаж кондиціонера в приватному будинку

ЯнаСан

Помощник


Статистика:
Сообщений: 14
Регистрация: 20.06.2011

Особливості є, і вони суттєві. У приватному будинку з дерев'яними перекриттями треба уважно підходити до вибору місця кріплення — блок важкий і потрібна надійна основа. Трасу часто доводиться вести значно довше, ніж у квартирі, особливо якщо зовнішній блок виводиться на певну стіну будинку. При довгій трасі майстер повинен зробити дозаправку фреону згідно з технічними вимогами конкретної моделі. Ще один нюанс — дренаж на другому поверсі треба правильно вивести, щоб вода не збиралася в перекриттях і не викликала гниття деревини. Загалом монтаж у приватному будинку складніший і вимагає досвіду саме з такими об'єктами.



Сообщение # 2 15.06.26 - 08:33:28
RE: Монтаж кондиціонера в приватному будинку

Лена Кулеш

Помощник


Статистика:
Сообщений: 14
Регистрация: 26.01.2012

У нас будинок з дерев'яними перекриттями, ставили кондиціонер на мансарду. Майстер одразу сказав, що трасу треба прокласти через горище щоб не робити зайвих отворів у перекриттях. Дренаж вивели назовні з ухилом. Все працює вже третій рік без проблем. Головне знайти майстра, який мав досвід з приватними будинками, а не тільки з міськими квартирами. Деталі по монтажних роботах є тут: https://cooper-hunter.net/uk/montazhnye_raboty/



Сообщение # 3 15.06.26 - 08:58:19
RE: Монтаж кондиціонера в приватному будинку
Розуміння розвитку міста Київ : Предыдущая тема
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Участники

Made possible by: ElkArte 0.9.9